Powerbox – najnowsza ładowarka USB A+C | Mediaporty24 GRYC

Złącze USB typu C jest obecnie adoptowane przez wszystkich głównych producentów urządzeń mobilnych (telefony, tablety itp.). Dzieje się tak nie tylko ze względu na mały rozmiar i fakt, że jest on odwracalny, dzięki czemu jest prostszy i łatwiejszy w użyciu, ale także dlatego, że umożliwia znacznie szybsze ładowanie, niż było to możliwe dzięki złączu USB typu A. Jednocześnie ( dla odpowiednich urządzeń) zastępując wszystkie poprzednie połączenia AV / danych, takie jak VGA, HDMI, USB-A, RJ45. Złącze USB typu C jest również bardziej odporne na użytkowanie a jednocześnie trudniej je uszkodzić.

TUFA + C marki Oe Electrics posiada zarówno nowy port USB-C, zapewniający szybsze ładowanie zgodnych urządzeń, jak i USB-A do ładowania starszych urządzeń – dostosowując je do każdego urządzenia zasilanego z USB, starego lub nowego.

TUFA + C ma także wyjątkową zaletę, że można go wymienić za pomocą opatentowanej technologii TUF-R; Idealne dla obszarów o dużym natężeniu ruchu, takich jak lotniska, szkoły i hotele, gdzie, jeśli ulegną uszkodzeniu w wyniku niewłaściwego użytkowania lub zużyją się podczas intensywnego użytkowania, TUFA + C można szybko wymienić na miejscu, bez potrzeby korzystania z elektryka, a nawet wyłączenia moc; lub, aby nadążyć za technologią, można ją wymienić na ulepszone rozwiązanie TUF. W połączeniu z krajowymi gniazdami sieciowymi użytkownicy mogą skonfigurować kompletne rozwiązanie zasilania, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z zasilaniem / ładowaniem, obecne i przyszłe.

Najnowsza ładowarka USB A+CNajnowsza ładowarka USB A+C

 

Wszyscy jesteśmy niewolnikami naszych urządzeń; polegamy na nich nie tylko społecznie, ale nawet bardziej dla biznesu. Stały się koniecznością. To wszystko oznacza, że ​​zarządzasz miejscem pracy, szkołą, lotniskiem, biblioteką lub pociągiem – ludzie będą polegać na Tobie, aby zapewnić bezpieczny, łatwy dostęp, szybkie ładowanie. TUFA + C zapewnia to wszystko i więcej. TUFA + C można zamontować w dowolnym module zasilającym OE Electrics, co czyni go niezwykle prostym w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla Ciebie, Twoich klientów i ich klientów.