ŁADOWARKA USB A+C WYMIENNA

ŁADOWARKA TUF A+C OE Electrics Mediaporty24

Ładowarka USB typu C jest obecnie adoptowana przez wszystkich głównych producentów urządzeń mobilnych (telefony, tablety itp.). Została już włączona do niektórych laptopów. Dzieje się tak nie tylko ze względu na mały rozmiar i fakt, że ładowarka USB jest odwracalna, dzięki czemu jest prostsza i łatwiejsza w użyciu, ale także dlatego, że umożliwia znacznie szybsze ładowanie, niż było to możliwe dzięki złączu USB typu A. Jednocześnie ( dla odpowiednich urządzeń) zastępując wszystkie poprzednie połączenia AV / danych, takie jak VGA, HDMI, USB-A, RJ45. Złącze USB typu C jest również bardziej odporne na użytkowanie a jednocześnie trudniej je uszkodzić.

ładowarka TUF A+C

TUF A+C marki OE Electrics posiada zarówno nowy port USB-C, zapewniający szybsze ładowanie zgodnych urządzeń, jak i USB-A do ładowania starszych urządzeń – dostosowując je do każdego urządzenia zasilanego z USB, starego lub nowego.

TUF A+C ma także wyjątkową zaletę, że można go wymienić za pomocą opatentowanej technologii TUF-R. Idealne dla obszarów o dużym natężeniu ruchu, takich jak lotniska, szkoły i hotele, gdzie, jeśli ulegną uszkodzeniu w wyniku niewłaściwego użytkowania lub zużyją się podczas intensywnego użytkowania, TUF A+C można szybko wymienić na miejscu, bez potrzeby korzystania z elektryka. Aby nadążyć za technologią, można ją wymienić na ulepszone rozwiązanie TUF. W połączeniu z krajowymi gniazdami sieciowymi użytkownicy mogą skonfigurować kompletne rozwiązanie zasilania, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z zasilaniem / ładowaniem, obecne i przyszłe.

ładowarka TUF A+C

TUF A+C została niezależnie certyfikowana zgodnie z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i EMC, a każda jednostka jest szeroko testowana podczas procesu produkcji, aby zapewnić długoterminową niezawodność. Od lotnisk przez biura, biblioteki i laboratoria – TUF A+C zapewnia -Ładowanie USB-A dla starszych urządzeń i bardziej zaawansowane ładowanie USB-C dla nowych urządzeń.

Wszyscy jesteśmy niewolnikami naszych urządzeń; polegamy na nich nie tylko społecznie, ale nawet bardziej dla biznesu. Stały się koniecznością. To wszystko oznacza, że ​​zarządzasz miejscem pracy, szkołą, lotniskiem, biblioteką lub pociągiem – ludzie będą polegać na Tobie, aby zapewnić bezpieczny, łatwy dostęp, szybkie ładowanie. TUF A+C zapewnia to wszystko i więcej. TUF A+C można zamontować w dowolnym module zasilającym OE Electrics, co czyni go niezwykle prostym w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla Ciebie, Twoich klientów i ich klientów.